BĚCHOVICE > Veřejné služby

Sociální služby Běchovice, z.ú.

Sociální služby Běchovice, z.ú. je významným poskytovatelem sociálních služeb pro seniory a jejich rodiny z Běchovic a okolí. Organizace provozuje Domy s pečovatelskou službou U sv. Anny (DPS), poskytuje sociální služby a realizuje komunitní aktivity.

Mateřská škola Čtyřlístek

MČ Praha - Běchovice provozuje pouze jednu Mateřskou školu - MŠ Čtyřlístek, jako vlastní příspěvkovou organizaci.

Úřad MČ Praha - Běchovice

19011 Praha - Běchovice

Městská policie

Městskou část Praha - Běchovice mají na starosti dva strážníci tzv. okrskáři. Přímý kontak na okrskáře MČ Praha - Běchovice je 731 177 771.

Hasiči Běchovice

Sbor dobrovolných hasičů Praha - Běchovice je otevřená společnost, která i nadále přijímá nové členy. Pokud se máte zájem přihlásit kontaktujte velitele Tomáše Hrubého na tel: 734 575 854, nebo e-mailem: jsdh.bechovice@seznam.cz

Czechpoint

Projekt CZECH POINT umožňuje získat ověřené výstupy z registrů, nejčastěji výpis z katastru nemovitostí, obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, rejstříku trestů, insolvenčního rejstříku, centrálního registru řidičů aj.

Mateřská škola Beruška

Mateřská škola Beruška je soukromé zařízení rodinného typu (do 22dětí ) zařazené do sítě škol a předškolních zařízení MŠMT.

Základní škola Běchovice

Základní stupeň vzdělávání zajišťujě jako jediný subjekt v MČ Praha - Běchovice Základní škola Běchovice

Česká Pošta

Adresa pošty: Českobrodská 516, Praha, Telefon: 281 931 582, Nabídka specifických služeb: CzechPOINT, Kopírovací služby, Western Union

Místní knihovna

Základní místní knihovna v Běchovicích je veřejnou knihovnou provozovanou Městskou částí Praha-Běchovice. Sídlem knihovny je přízemí budovy úřadu Městské části. Knihovna má v současné době asi 9000 svazků knih a registruje téměř 400 náruživých čtenářů, jimž též poskytuje přístup na internet.

Sportovní cenrtrum Běchovice (bývalý Chanos)

Sportcentrum Běchovice se podílí na přípravě malých fotbalistů FO Běchovičtí sršni a úzce s fotbalovým oddílem spolupracuje. Jsou námi pořádány turnaje pro malé fotbalisty kategorií fotbalová školička, mladší a starší přípravka, mladší a starší žáci. Spolupracujeme i s místním spolkem TJ Sokol Běchovice a to v oblasti cvičení pro děti a ženy. Dále nabízíme služby pro školy, sdružení, sportovní kluby, firmy a organizace při pořádání sportovně společenských akcí v areálu Sportovního centra. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a jsme připraveni Vám poskytnout naše služby.

Sportovní areál Na Korunce

Sportovní areál Na Korunce Najdete na adrese Na korunce Praha 9 Běchovice II. K dispozici jsou 4 antukové kurty, trávník 3.generace pro malou kopanou, veřejná in-line dráha, šatny se sprchami a bufet s příjemným posezením.venkovní zastřešenou zahrádkou.