BĚCHOVICE > Veřejné služby
Sociální služby Běchovice, z.ú.

Sociální služby Běchovice, z.ú.

Sociální služby Běchovice, z.ú. je významným poskytovatelem sociálních služeb pro seniory a jejich rodiny z Běchovic a okolí. Organizace provozuje Domy s pečovatelskou službou U sv. Anny (DPS), poskytuje sociální služby a realizuje komunitní aktivity.
Mateřská škola Čtyřlístek

Mateřská škola Čtyřlístek

MČ Praha - Běchovice provozuje pouze jednu Mateřskou školu - MŠ Čtyřlístek, jako vlastní příspěvkovou organizaci.

Úřad MČ Praha - Běchovice

19011 Praha - Běchovice
Městská policie

Městská policie

Městskou část Praha - Běchovice mají na starosti dva strážníci tzv. okrskáři. Přímý kontak na okrskáře MČ Praha - Běchovice je 731 177 771.
Hasiči Běchovice

Hasiči Běchovice

Sbor dobrovolných hasičů Praha - Běchovice je otevřená společnost, která i nadále přijímá nové členy. Pokud se máte zájem přihlásit kontaktujte velitele Tomáše Hrubého na tel: 734 575 854, nebo e-mailem: jsdh.bechovice@seznam.cz
Czechpoint

Czechpoint

Projekt CZECH POINT umožňuje získat ověřené výstupy z registrů, nejčastěji výpis z katastru nemovitostí, obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, rejstříku trestů, insolvenčního rejstříku, centrálního registru řidičů aj.
Mateřská škola Beruška

Mateřská škola Beruška

Mateřská škola Beruška je soukromé zařízení rodinného typu (do 22dětí ) zařazené do sítě škol a předškolních zařízení MŠMT.
Základní škola Běchovice

Základní škola Běchovice

Základní stupeň vzdělávání zajišťujě jako jediný subjekt v MČ Praha - Běchovice Základní škola Běchovice
Česká Pošta

Česká Pošta

Adresa pošty: Českobrodská 516, Praha, Telefon: 281 931 582, Nabídka specifických služeb: CzechPOINT, Kopírovací služby, Western Union
Místní knihovna

Místní knihovna

Základní místní knihovna v Běchovicích je veřejnou knihovnou provozovanou Městskou částí Praha-Běchovice. Sídlem knihovny je přízemí budovy úřadu Městské části. Knihovna má v současné době asi 9000 svazků knih a registruje téměř 400 náruživých čtenářů, jimž též poskytuje přístup na internet.
Sportovní cenrtrum Běchovice (bývalý Chanos)

Sportovní cenrtrum Běchovice (bývalý Chanos)

Sportcentrum Běchovice se podílí na přípravě malých fotbalistů FO Běchovičtí sršni a úzce s fotbalovým oddílem spolupracuje. Jsou námi pořádány turnaje pro malé fotbalisty kategorií fotbalová školička, mladší a starší přípravka, mladší a starší žáci. Spolupracujeme i s místním spolkem TJ Sokol Běchovice a to v oblasti cvičení pro děti a ženy. Dále nabízíme služby pro školy, sdružení, sportovní kluby, firmy a organizace při pořádání sportovně společenských akcí v areálu Sportovního centra. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a jsme připraveni Vám poskytnout naše služby.
Sportovní areál Na Korunce

Sportovní areál Na Korunce

Sportovní areál Na Korunce Najdete na adrese Na korunce Praha 9 Běchovice II. K dispozici jsou 4 antukové kurty, trávník 3.generace pro malou kopanou, veřejná in-line dráha, šatny se sprchami a bufet s příjemným posezením.venkovní zastřešenou zahrádkou.