SAMOSPRÁVA > Slovo starosty

Slovo starosty

 

POZOR_ NOVE FOTO_Ondra-1.jpg

Slovo starosty

 

Milí Běchovičáci,

 

stává se již téměř tradicí jara v naší kotlině mohutný, skokový nástup v polovině měsíce března a následný příchod mrazů v průběhu doby, kdy jsou stromy v sadech a na zahradách nakvetlé.

Letošní duben se ukázal jako jeden z nejstudenějších, a to i v Praze, která zdaleka nebývá mrazy v tomto měsíci tolik ohrožena. Návrat zimy byl znatelný i v denních hodinách, kdy jsme prožili řadu dní v teplotách pod 10 stupňů nad nulou. Jaro bych si doopravdy představoval veselejší…

Začátkem května se sluníčko i teplo do našich zeměpisných šířek jistě vrátí. Rád bych vás proto pozval na akce, které již ve valné většině budou probíhat pod širým nebem. Na začátku května uctíme společně památku padlých obou světových válek. Položení věnců k pomníkům padlých proběhne tradičně v obou běchovických čtvrtích i v budově základní školy.

20. května se s mnohými z vás uvidíme na Běchovickém pětiboji družstev. Akce plná legrace a hravé soutěže je tu již 7. rokem. Rozhodně stojí za to se zúčastnit, nebo přijít jen zafandit svému oblíbenému týmu. Na pietní akty i na Běchovický pětiboj naleznete pozvánky uvnitř tohoto vydání ŽB.

S mnohými z vás se těším na našich akcích na shledanou.

Všem ostatním přeji pohodový květen. A nezapomeňte ho zahájit polibkem pod rozkvetlou třešní.

 

Ondřej Martan,

váš starosta

 

3.5.2017 - Admin ; Přečteno: 106684 x