SAMOSPRÁVA > Slovo starosty

Slovo starosty

 

POZOR_ NOVE FOTO_Ondra-1.jpg

Slovo starosty

 

Milí Běchovičáci,

na začátku prvního jarního měsíce se vše již jeví připravené na příchod sluníčka a lepší nálady.  V posledních dnech jsme v Běchovicích finišovali s avizovanými prořezy dřevin. Jednalo se zejména o uliční stromořadí, aleje okolo potoků a parkové dřeviny. Léty zanedbanou údržbu se nám podařilo v tomto roce napravit zejména díky grantu od hlavního města Prahy. Součástí grantu jsou i náhradní a nové výsadby v místech, která výsadbu dovolí.

I letos na jaře máme pro vás připraveno mnoho kulturně společenských akcí. Hned tou první jsou vepřové hody, nově před hasičskou zbrojnicí. V březnu se pak ještě spolu uvidíme na tradičním dětském karnevalu. Na duben máme připraven další z koncertů na radnici, tentokrát s Jitkou Hosprovou, a druhý jarní měsíc zakončíme jako vždy pálením čarodějnic. Na většinu akcí naleznete pozvánky už v tomto čísle ŽB.

Jaro přichází do mysli nás všech zejména novou energií. Navazují se nové vztahy a všechno se probouzí v život. Přeji vám, abyste i vy měli příjemné jaro plné energie a vztahy spíše navazovali než ztráceli.

S přáním pohodového března

Ondřej Martan

Váš starosta

3.3.2017 - Admin ; Přečteno: 103952 x